צור קשר קישורים דרושים השירות החם לוח הזדמנויות הרשמה לעסקים עמוד ראשי
בול בשבילך, הדרך הנוחה ביותר למצא את השירות הטוב ביותר, הפלטפורמה הנוחה ביותר להשוואת מחירים וקבלת הצעות מחיר, ביטוח רכב, הצעות מחיר לביטוח דירה, הצעות מחיר לביטוח חיים, השוואת מחירים בין בעלי מקצוע נבחרים , שיווק מבנים ניידים, השכרת מבנים ניידים, מכירת קראוונים, קניית מבנים ניידים. ,
Google

 

   מבנים ניידים 
מכולות- קראוונים
צימרים- משרדים
קניה/מכירה/ השכרה 

0509105060

 

חדשות מזג האוויר


 

          תקנון האתר


 מבוא

האמור בתקנון מתיחס לנשים וגברים כאחד והשימוש בלשון זכר הינו לנוחות בלבד.

תודה על שבחרת להשתמש בשירותי האתר.

אנו בול משרדי פרסום (להלן הנהלת האתר) נוקטים במהלכים כפי שיובהר בהמשך להציע לגולשינו נותני שירות איכותיים, אך מכיוון שאין באמצעותינו כלים מדוייקים כדי לבחון טיב שירות או מוצר, אין אנו אחראים לתהליכי ההתקשרות עם נותני השירותים המוצגים באתר או טיב המוצרים המוצעים ע"י נותני השירותים.
 על כן מובהר למשתמש כי האחריות להמשך התקשרות עם נותני השירותים המוצגים באתר חלה עליו בלבד והנהלת האתר או נציגיו לא יהיו צד לתביעה משפטית או נותני עדות אופי כנגד נותני השירותים.

כללי-אנא קרא בקפידה את תנאי השימוש באתר שכן תחילת השימוש בו מעידה על רצונך החופשי להשתמש בשירותיו ולקבל את תנאיו כפי התקנון הנ"ל


האתר כולל בתוכו קישורים לאתרים ברשת אשר אין להנהלת האתר אחראיות או שליטה על התכנים המוצגים בהם, באחריותך לבחון או לקבל את שירותם ולא תהה מצידך טענה כי הצגתם עודדה אותך להשתמש בשירותם.


הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות מעת לעת עיצוב/תכנים/ לפי שיקולה הבלעדי, ולא תהה לך תביעה או התערבות כל שהיא בניהול האתר, מלבד משוב לשיפור שירות ומתן חוות דעת אודות נותני שירות שהתנסת בשירותם 


ידוע לבית עסק הנרשם לאתר כי הוא עתיד לקבל דוא"ל מאת "bool4u" המודיע על פניות גולשים המבקשים שירותיו.

ביצוע עסקה-התייחסות לרכישת מוצרי פרסום אלקטרונים (להלן-פרסום באמצעות מגוון כרטיסי עסק כפי המוצג בקטגוריות השונות שבאתר/באנרים/טקסטים)ידוע כי אספקת השירותים תלויים גם בצד שלשי, הן חברות המספקות תמיכה תכנית או מערכות מיחשוב העשויות לקרוס, לכן אין הנהלת האתר תהה אחראית לכשלים שאינם תלויים בה.

רכישה באמצעות כרטיסי אשראי מתבצעת ע"י חברת נטפיי המספקת שירותי סליקה ברחבי העולם ובישראל בפרט, נטפיי עומדת בתקנים המחמירים ביותר ומומלצת ע”י כל חברות האשראי.

אישור עסקה תשלח באמצעותה וחשבונית באמצעות "בול משרדי פרסום".

ניהול כרטיס עסק

לרשות רוכש כרטיס עסק מערכת ניהול אשר באמצעותה ניתן לנהל תכנים אודות השירות אותו העסק מציע. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לערוך נוסח הלוקה בכתיב שגויי או כתיב חסר.לפסול כרטיס עסק אשר יציג תכנים לא הולמים או שאינם תואמים למסגרת התחום בו מוצג הכרטיס, במידה וינקט צעד שכזה תשלח הודעה באמצעות הדוא"ל או באמצעות נציג שירות מטעם בול משרדי פרסום.

ביטול עסקה. במידה ומזמין חבילת פרסום מעוניין לבטל עסקה, עליו לשלוח במהלך 45 ימי עבודה לדוא"ל ויוחזר תשלום יחסי בהתאם למימוש זמן הפרסום.אין האמור מתייחס למפרסם תכנים פורנוגרפים הוצאת דיבה ולשון הרע ותכנים האסורים על פי חוק, אשר לגביו לא יוחזר תשלום כל שהוא.

זכויות יוצרים- המודל העסקי העיצוב והתכנים באתר הינם פרי רעיונם של בעלי האתר ואינך רשאי להעתיק או להקים אתר זהה,


ברירת שיפוט- על תקנון זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל ומקום השיפוט בסמוך לאזור השרון

__________________________________________________
בול משרדי פרסום
מען למכתבים: ת.ד 4415 נווה חיים חדרה
פקס: 077-9620616
  


חזרה
Powered by dvash.co.il     כל הזכויות שמורות לאתר בול בשבילך